:
2

Ярмощук Роман Олександрович, Мищук Нестор Анатолійович

Трофімчук Р., Зварич Я.

Команда «Мілан» без особливого опору виходить до півфіналу плей-офф. Обігравши на своєму шляху колектив «Приватбанку». З перших хвилин зустрічі «Італійці» почали обстрілювати ворота суперника, що і увінчалось забитим голом Олександра Кривина. «Приватівці» не погано відповідали, але голкіпер суперника кілька разів врятував свою команду. Під кінець першого періоду Юрій Кулюк влучним пострілом подвоїв перевагу своєї команди. По перерві гра не змінилась постійні обстріли одних та інших воріт ніяк не могли закінчитись взяттям воріт. Лише в кінці поєдинку глядачі все ж побачили два гола. Фортуна усміхнулась спочатку Артему Репецькому, а за невеликий проміжок часу і Назару Шраю, які довели рахунок до розгромного 4:0.