:
3

Горун Валерій Андрійович, Силюк Григорій Ігорович, Якимчук Юрій Володимирович

Трофімчук Р., Шитов О.

Зустріч Чемпіона та аутсайдера сенсацією не закінчилась. З перших хвилин «West Side» взяв ініціативу в свої ноги та відкрив рахунок на свою корить. «Tatrafan Film» в свою чергу відповів голом красенем та показав чемпіонам що команда трішки виросла за регулярну першість, адже вони зустрічались ще в першому турі де на той час «Tatrafan Film» був нещадно розгромлений з рахунком 11:1. Безліч ударів по воротах від обох команд, але круглий залетів у першій половині гри ще тільки в двох моментах та лише у ворота «Tatrafan». По перерві біло-чорні здаватись не збирались, а навпаки почали нещадно атакувати ворота суперників. Всі матчі на майданчику №1 дуже захопливі, адже наповнені безліччю гольових моментів. «Tatrafan Film» під кінець зустрічі навіть зумів скороти відставання в рахунку до одного пункту, але «West Side» в свою чергу відповів двома результативними атаками та поставив остаточну крапку у цьому двобої 5:2.