1: 1

У неділю, в залі ОДЮСШ, у третьому турі ювілейного, регулярного чемпіонату АМФВ у першій лізі зустрічалися ФК «Пірванче» та Industrial West.

Якість гри відобразилася у кінцевому результаті, а основні події розгорнулися у першому таймі.

З перших хвилин гості притисли своїх суперників до воріт і вимушували їх працювати від оборони.

Атаки зелених були більш потужними і швидкими. Тому швидкий гол у ворота господарів став результатом наполегливості індустрійців.

Вони скористалися штрафним ударом біля воріт суперника. Олег Василюк потужно пробив штрафний, а А Любомир Гаврилюк чітко зіграв на п’ятачку, змінивши напрямок шкіряного. 0 :1.

Після забитого голу гра прискорилася, почалися футбольні каруселі, але володіли м’ячем більше гості.

Потужними ударами перевіряв голкіпера господарів Іван Харченко.

Пірванче діяло більше від оборони і робила поодинокі випади до воріт гостей. Але надійно в рамці грає Андрій Поліщук.

За 4 хвилини до закінчення тайму гості мали можливість подвоїти рахунок, але Іван Харченко не скористався стовідсотковим моментом.

І вкотре спрацьовує футбольне правило – не забиваєш ти, забивають тобі.

За хвилину до закінчення тайму господарі допускаються помилки в обороні і м’яч від їх кіпера закочується у ворота. 1:1.

Другий тайм не змінив картину гри. Гра проходила в обопільних атаках. Темп гри був не високий.

Господарі і надалі більше грали від оборони, а гості шукали шляхи для взяття воріт.

Під завісу гри господарі отримали шанс, щоб вийти вперед, коли їх суперники заробили 6-й штрафний фол. Давид Корнійчук пробив потужно, але попав у стійку.

В подальшому команди грали спокійно, змирившись з результатом.

Кращі гравці: Тарас Папко – Олег Василюк