:
8

Силюк Григорій Ігорович, Клімук Юрій Васильович, Літвінчук Леонід Васильович

Зварич Я. / Корпуш Р.

Обидві команди важко покинули кубкові баталії та були не в кращому настрої, проте у «мідасівців» гра незаладилася із перших секунд. Вже перший удар по воротах Андрій Ванічика пробив голкіпера фіолетових – 1:0. Однак Сергій Богдан за дві хвилини зрівнює рахунок – 1:1. Та надалі атаки підопічних Юрія Павельчука не давали результату, а у суперника ж навпаки. Максим Лисенко, Максим Конон та Володимир Оленяк ще до перерви засвітили на табло 4:1.

Після перерви «Мідас» робив масу спроб відзначитися у воротах суперника, але завжди чогось не вистачало: то фарту, то влучності, то ігрової дисципліни… «Атлетик» же вдало відстоював рахунок та довів матч до розгромної перемоги. Дублі оформили Андрій Ванічик та Володимир Оленяк – 6:1.