:
10

Клімук Юрій Васильович, Літвінчук Леонід Васильович, Силюк Григорій Ігорович

Зварич Я. / Корпош Р.

Матч двох лідерів Першої ліги, битва за три пункти, претендент проти володар першого місця – аналогії можна продовжувати і далі, але і так зрозуміло, що матч був важкий, жорсткий та принциповий. Команди розпочали матч обережно, але більше із м’ячем були саме динамівці. Тому і не дивно, що оборона дала збій саме о блакитних – силами двох новобранців спочатку Роман Москвич вдало реалізовує аут, а згодом індивідуальний прохід Юрія Шаули запалює на табло – 2:0. На 11-й хвилині Дмитро Кисляк скорочує відставання у матчу, а на останніх секундах тільки поперечина рятує «Динамо» від вірного голу.

Зі стартом другої 13-тихвилинки активнішими були підопічні Павла Очка, але помилка при розіграші хитрого штрафного дозволила Олександру Давидову головою замкнути дальню штангу – 3:1. За п’ять хвилин до кінця поєдинку динамівці «висіли» на п’ятому фолі, тому гра дещо змінилася, хоча гру контролювали таки гравці у синіх футболках. Богдан Турчик робить рахунок 4:1, але Андрій Янко дальнім пострілом скорочує відставання – 2:4. Володимир Журибіда відновлює гандикап у три м’ячі – 5:2, та Дмитро Дмитрук відповідає майже одразу – 3:5. Навала «Олімпії» могла завершитися результативно, але за 7 секунд до кінця Олександр Маслічук не зумів реалізувати дабл-пенальті. «Динамо» фактично закріпило за собою першу позицію у Першій лізі і спокійно може собі експериментувати до серії плів-офф.