1/8

Кубок Прогресу, Центральний майданчик
5: 3

Трофімчук Р.

Обидва учасники Кубку Прогресу в своїх лігах м’яко кажучи не блищать. Ковельські «Козаки» у Третій лізі лише раз відчували смак перемоги в Регулярній першості, а «Атлетік» з Цумані у Четвертій лізі поки що очкових здобутків не має. Цей факт став визначальним у кубковому протиборстві, де у боротьбі за трофей треба зробити лише чотири переможних кроки.

Перший з вищезгаданих кроків краще вдався ковельчанам, котрі здобули перемогу з рахунком 5:3 та забронювали місце в чвертьфіналі. Хоча перемога номінальним господарям майданчика далася важкою працею. Ще у середині двобою у рахунку лідирував «Атлетік», який краще за суперника реалізовував гольові моменти і до 22-ї хвилини зберігав шанси на перемогу.

Проте «козак» Богдан Затериха протягом передостанньої хвилини основного часу оформив дубль і залишив суперника поза межами кубкових баталій.