5: 3

Жовнірук Д./Журибіда В

Чинний чемпіон першості з футзалу сезону 2020/2021 рр. у сьогоднішній грі з «Нерісом» вважався явним фаворитом, так як у зустрічі регулярки «Респект» впевнено переміг сьогоднішнього опонента з рахунком 6:2, який посів лише восьме місце. Та не так сталось, як гадалось. Сьогоднішній «Авангард» з перших хвилин гри заявив про серйозні наміри дати бій супернику, нав’язавши силову спортивну боротьбу. «Респект» же натомість спочатку виглядав трішки втомленим. Тож стрімкі атаки від «Неріса», які завдавали чимало клопоту захисту суперника, змінювались затяжними розіграшами та продуманими комбінаціями підопічних Андрія Шевчука. Однак відкрити рахунок у матчі на 7 хв вдається наполегливим бійцям «Авангарду» - відзначився Богдан Гринчук. Згодом десята хвилина стала результативною для обох команд. Спочатку Михайло Запорожець зрівнює рахунок, а за декілька секунд Богдан Гринчук оформлює дубль. Після чого «Респект», дещо оговтавшись, бере ініціативу в свої руки, що змушує опонента помилятись, зачасту порушуючи правила гри. Тож шостий фол за одну хвилину десять секунд до завершення тайму вдало використовує Юрій Соломатін і з 10-метрового удару зрівнює рахунок у матчі. А остання хвилина першого тайму взагалі схиляє шальки терезів на користь «Респекта» - гол на рахунку Ігоря Савича.

У другому таймі команди демонструють ще більш швидкий та безкомпромісний футзал. Обидва воротарі постійно у грі, зачасту виручаючи свої команди. Та як згодом виявилося, Олександру Кунакову у цій грі вдалось зіграти більш бездоганно, аніж його візаві. 22 хв знову вирівнює результат на табло – 3:3. А на 25 хв, оформивши хет-трик, зриває овації на трибунах від прихильників своєї команди, вивіши уже «Неріс» вперед. За три хвилини до кінця «Респект» вдається до гри у п’ять польових гравців. Але це на користь супернику. На 28 хв в пусті ворота м’яч направляє Дмитро Дігалевич, чим встановлює остаточний рахунок 5:3 на користь своєї команди. Вагома заявка на перемогу у двобої від «Неріса» та очікувана інтрига у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Богдан Гринчук - Ігор Савич