1/8 фіналу

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
4: 6

Гоза Р./Корпош Р.

Доля жеребу Кубку АМФВ вперше у історії змагань Асоціації футзалу Волині звела команди між собою. Напередодні Кубкового матчу за пару годин гравці Кромберг енд Шуберт зіграли матч Другої ліги із Новатор Вілія Смолява і здобули важку перемогу 4:2. Можливо саме будучи у тонусі і на старті поєдинку виглядали трохи жвавіше. Олімпія після річної паузи «впала» із Вищої ліги у Першу та жадала тріумфально повернутися під знамена АМФВ. Уже у першому турі був битий ФК Мар’янівка 4:2 і на цей матч налаштувалися серйозно. Прикра травма голкіпера княгенинівців Олександра Кушнірчука дала командам деяку паузу, але гра відновилася. Уже на 8-й хвилині фіолетові відзначилися красивим ударом у дев’ятку – Балас Павло опинився у обіймах партнерів. Відповідь олімпіївців не забарилася – Павло Панченко чітко замкнув простріл партнерів – 1:1. А коли уже секундомір наближався до завершення першого тайму Владислав Оліщук чітко реалізував вихід один на один – 1:2 на перерву.

Старт другого тайму видався просто наддинамічним прямо зі страну 16-ї хвилини, на кожній хвилині забивався гол. Спочатку Дмитро Герасимук збільшує гандикап Олімпії - 3:1. Проте і Вікентій Голіщев, і Денис Карпюк зрівняли цифри на табло 3:3, шикарно розігравши аут. Однак кінцівка матчу краще далася гравцям Олександра Кушнірчука – Юрій Ліщук та двічі Дмитро Герасимчук знову створили солідний гандикап у три м’ячі – 6:3. Фіолетова машина під кінець матчу скоротила один м’яч, проте врятувати поєдинок сил уже не було, мабуть, таки дався в знаки другий матч у день.

6:4 і далі у Кубку АМФВ крокує Олімпія.

Кращі гравці: Вікентій Голіщев – Дмитро Герасимчук