2: 3

Трофімчук Р. / Медунецький Д.

Принциповим видався матч між луцькими «Агроматом» та «Стелою». Першими у бій кинулися чорно-жовті, які, до речі, показували доволі якісний футзал у перших двох турах. На перших хвилинах відкрив рахунок Олександр Правов, на гол якого, вже на наступній хвилині реалізувавши стандартне положення, відповів Андрій Кристич  із складу «агроматівців». Після пропущеного м’яча настала черга активності в атаці для гостей. Результат першого тайму – 1:2 на користь «Стелли».

Після екватору гри вихованці Юрія Йоржика налаштувались на запеклий бій і віддавати перемогу в поєдинку не збиралися. Пробити зачакловані ворота «Стелли» й тим самим зрівняти рахунок вдалося Павлу Адамському  на 16-й хвилині. А вирішив долю поєдинку ефектний другий забитий м’яч  у виконанні Олександра Правова. До останніх хвилин команда «Агромату» «не опускала руки» й намагалася змінити хід гри, але зламати міцний захист гостей все ж не вдалося. 2:3 на користь чорно-жовтих, які після цього поєдинку виходять на другу сходинку в турнірній таблиці Другої ліги регулярного Чемпіонату 2016/2017.