1: 5

«Бронзовий» матч ювілейного турніру вже на початку перетворився у бенефіс Володимира Чайки. Неодноразовий номінант різноманітних бомбардирських перегонів на 3 та 6 хвилинах майстерно розібрався в гольових епізодах та заплив на табло комфортні для «молочників» цифри 2:0. Під оплески глядачів Володимир на 12-й хвилині продемонстрував «фокус із шляпою» і на перерву МФК «РадиМо» пішов з перевагою у три пункти.
Спроба «КроШу» відіграти гандикап нічого суттєвого «волошковим» не дала. І хоча на 18-й хвилині Денис Карпюк відквитав один м’яч, голи Богдана Лопохи та Максима Ядловського остаточно засвідчили перевагу в протистоянні за «золото» Першої ліги саме команди популярного молочного бренду. 5:1 і комплект нагород за третє місце отримали представники МФК.