2: 4

У фіналі Першої ліги турнірна доля звела представників обласної Четвертої ліги – ФК «Стир» та ФК «Фенікс». Добре знайомі суперники взяли з місця в кар’єр і моментів на початку зустрічі не бракувало. Хоча першого забитого голу довелося чекати аж до середини тайму. Першими відзначилися «люди в чорному», коли вивели на ударну позицію Олександра Потурая. А за кілька хвилин «річник» Олег Левицький рахунок зрівняв - 1:1. Рівний хід подій у першому таймі був порушений за 12 секунд до відпочинку, коли Олександр Потурай «взяв на себе» та майстерно розібрався в епізоді - 1:2.
По перерві лучанину Олександру Потураю знадобилося лише чотири хвилини аби записати на свій рахунок хет-трик. На що «річники» за кілька хвилин відповіли голом Олега Ткачука – 2:3. Мінімальна перевага трималася до останніх миттєвостей протистояння, коли всі питання щодо переможця зняв дальній удар голкіпера ФК «Фенікс» Дмитра Роюка. Четвертий гол на турнірі «воротніка» лучан приніс золоті нагороди Першої ліги його команді, а ФК «Стир» задовільнився «сріблом».