Півфінал

Кубок Мрії, Майданчик ПАРКЕТ
2: 6

Журибіда В./ Кунаков О.

Не зважаючи на той факт, що дубль «респектабельного» колективу посів друге місце у регулярному чемпіонаті Четвертої ліги, а «Стир» фінішував лише сьомим, статистика поєдинків цього сезону була не на користь лучан, тому й фаворитом у півфінальному протистоянні виглядала саме демидівська команда, що набрала у завершальних іграх сезону непоганий хід. Стартові хвилини зустрічі підтвердили це припущення. «Стир» діяв швидше, організованіше, був більше націленим на ворота та сконцентрованим на грі. Доволі швидко ігрова перевага гостей матеріалізувалася на табло – на 4-й хвилині Василь Пастух нескладним фінтом обіграв захисника, змістився у центр та влучно пробив у нижній кут. Минуло ще 2 хвилини і Вадим Сімухов замкнув на дальній стійці передачу партнера, збільшивши перевагу демідівського колективу у рахунку. Не зважаючи на  досягнутий результат «Стир» продовжував активно атакувати, а лучанам ніяк не вдавалося налагодити контргру. Як наслідок, перед самою перервою Сергій Цимбалюк продерся по центру крізь кількох захисників суперника і пробив під опорну ногу воротарю господарів, довівши рахунок до комфортних і переконливих 3:0.

У другому таймі «Респект-2» дещо активізувався і зумів відіграти один гол зусиллями Івана Сидорука. Та цей успіх виявився локальним і Вадим Сімухов після вдалого розіграшу кутового відновив перевагу гостей у 3 пункти. Наприкінці поєдинку лучани зробили спробу врятувати гру, випустивши п’ятого польового гравця, але одразу були покарані Олегом Левінським, який спрямував м’яч у порожні ворота. До завершення гри команди ще раз обмінялися голами і встановили підсумковий рахунок 2:6. «Стир» впевнено крокує до фіналу, де його останнім суперником у боротьбі за Кубок Мрії стане непоступливий ФК «Фенікс ДПЗ».