:
4

Мищук Анатолій, Попко Максим, Матвіюк Роман

Журибіда В./ Кунаков О.

Обидва колективи подолали вже доволі непростий шлях до омріяного кубка, лишилося зробити всього два останніх кроки. Не зважаючи на передсвятковий день і трохи неочікувані зміни у календарі, команди змогли зібрати на матч оптимальні склади і провівши коротеньку розвідку перейшли до активних дій. Хоч ціна поєдинку була надзвичайно високою колективи не стали закриватися і грати від захисту, а накочували атаку за атакою на ворота суперників. І хоча захисники працювали у поті чола небезпечні моменти біля воріт обох команд виникали один за одним. Протягом перших п’яти хвилин Віталій Євпак двічі врятував свою команду від, здавалося, неминучих голів, Сергій Ціхоцький також без роботи не нудьгував і діяв у рамці як завжди надійно. Гравці «Крошу» намагалися грати у швидкий комбінаційний футзал, використовуючи активну зв’язку Олег Бурець – Вікентій Голіщєв, а «Джома» надавала перевагу «лонгболлам», за які грамотно використовуючи свої габарити постійно вдавалося чіплятися Віталію Тележинському. Саме завдяки цій комбінації гостям і вдалося відкрити рахунок наприкінці першого тайму – Тележинський прийняв спиною до воріт довгу передачу, витримав паузу і в потрібний момент покотив м’яч правіше на набігаючого Вадима Кореня, той вискочив сам на сам і встиг перекинути м’яч над голкіпером суперника, що відчайдушно кинувся в ноги форварду.

По перерві характер гри не змінився, «Джома» не стала грати на утримання рахунку, постійними контратаками стримуючи суперника від того, щоб піти вперед усіма силами. Виходило непогано, принаймні гострих моментів біля воріт «Крошу» було значно більше. І один з них наприкінці зустрічі завершився голом – під час затяжної атаки гостей Віталія Тележинського знайшли пасом на дальній стійці і він встиг проштовхнути м’яч у кут. В останні кілька хвилин господарі наважились випустити п’ятого польового гравця, але й в більшості не змогли розмочити голкіпера суперників. «Джома» у непростому матчі перемагає з рахунком 2:0 і потрапляє до фіналу Кубку Прогресу, де на них чекає двобій проти «Духче».