Півфінал

Кубок АМФВ, Майданчик ПАРКЕТ
4: 1

Журибіда В. / Журибіда В.

Гру команди розпочинають досить обережно, за середнього темпу. У команди «Топільно» , мабуть, на це були вагомі причини з огляду на те, що у регулярному чемпіонаті серед команд першої ліги саме від сьогоднішнього опонента зазнала єдиної поразки. Водночас на сьогоднішній матч «КУМіКо» заявив сім гравців, наслідком чого, мабуть, досить нелегко було б витримати високий темп протягом усього матчу. Тож обережна гра з боку обох команд на її початку не приносила зайвих клопотів воротарям. Удари від нападників «КУМіКо» на 4 хв та 5 хв не були небезпечними, де у першому випадку м’яч пролетів повз ворота, а у другому м’ячем легко заволодів воротар. Дещо розкрившись перед суперником, «куми» не завжди встигали повертатись в оборону, і лише ціною дрібних фолів їм вдавалось відводити продовження атак від рожищан. Та захопившись такою тактикою, ніби по інертності, перериваючи атаку «Топільно»  на 9 хв, захисник «КУМіКо» вкотре порушує правила гри, але дане порушення відбулось уже у їхньому карному майданчику, за що арбітри справедливо призначають 6-метровий удар, який вдало реалізовує Вадим Шутовський. Та все ж на перерву команди пішли за нічийного рахунку. На 12 хв під час атаки «КУМіКо» на підступах до карного майданчика правила гри уже порушує гравець «Топільно». Після розіграшу м’яча, до якого підійшов потерпілий, саме він віддав гольову передачу Дмитру Стояновичу, якому без зайвих зусиль вдалось зрівняти рахунок.

Та щойно розпочинається другий тайм, і практично уже на 36 секунді стрімка атака від Вадима Шутовського, і його підступний удар метрів з п’ятнадцяти застає зненацька Ігоря Манілова, якому вдруге доводиться виймати м’яч із сітки власних воріт.  Як показав матч у подальшому, втома гравців  «КУМіКо» проглядалась все більше і більше. Ігорю Манілову неодноразово доводилося грати за межами свого карного майданчика, а захисники страхували його у воротах. І саме у такій ситуації на 19 хв за фол останньої надії був вилучений Дмитро Стоянович, а Вадим Шутовський забиває свій третій м’яч, вдруге реалізовуючи пенальті. З цього моменту команда «КУМіКо» починає грати ще у більш жорсткий футзал, і на 24 хв у їх пасиві уже 6 командних фолів, та десятиметровий удар не реалізовує Володимир Майструк. До завершення гри залишалась одна хвилина, «КУМіКо» грає у п’ять польових гравців, та за дві секунди до кінця свій четвертий гол забиває Вадим Шутовський, який встановлює остаточний рахунок 4:1, і «Топільно» крокує до фіналу.