3: 5

Щербяк. К/ Тучкевич А.

Перший фінальний поєдинок розпочався з пристрілки у виконанні обох команд, які старались відкрити рахунок дальнім пострілом, але «кулястий» так і не влітав у сітку воріт. Надалі господарі почали грати у більш конструктивний футзал і проводили масу гострих атак, які розпочинав лідер команди Олександр Скопик і на п’ятій хвилині він же вміло закрив дальню стійку і переправивши м’яч у ворота відкрив рахунок у зустрічі. Здавалось, що господарі на досягнутому не зупиняться і будуть збільшувати свою перевагу, але гості після пропущеного відразу насіли на ворота суперника і на сьомій хвилині чудовою розрізною передачею Олега Фенюка вивили віч-на-віч, який не лишив кіперу жодного шансу та встановив рівновагу у матчі. Зрівнявши рахунок команда з Млинівського району продовжувала гнути свою лінію і на девятій хвилині прекрасним ударом Володимир Євтухов виводить гостей вперед. Ще чудову нагоду збільшити рахунок мали гості на останній хвилині першого тайму, але в тому моменті Роман Родзінський рятує свою команду. За мінімальної переваги «червоних» колективи пішли на відпочинок.

Після перерви господарі відразу почали тиск на ворота суперника, але після гострих атак «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт, і як то кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі», так і сталось на шістнадцятій хвилині, коли після удару зі штрафного вміло переправив м’яч у ворота Володимир Євтухов збільшивши перевагу до двох м’ячів, а у свій актив записавши «дубль». А ще через дві хвилини господарі «прийняли холодний душ», адже Дмитро Галадей робить рахунок на табло 1-4. Здавалось, що гості на куражі будуть тільки збільшувати свою перевагу, але не такої думки був енергійний Олександр Скопик, який в середині другої половини тайму розпочав неймовірно гарну футзальну атаку, яка після п’яти передач в один дотик завершилась взяттям воріт, і Олександр у свій актив записує «дубль». Ще через хвилину Олександр Корнійчук вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його так і не зумів, а ось вже у наступній атаці він скорочує рахунок до мінімуму. Наприкінці поєдинку глядачі бачили всі старання господарів зрівняти рахунок, але в епізоді коли вже всі думали, що м’яч перетнув бокову лінію майданчику відчайдушно зіграв в підкаті Андрій Місюкевич зберігши його у грі, а далі підхопивши його без роздумів пробив по воротах Павло Старушкевич і поставив жирну крапку у зустрічі 3-5. Вольова перемога футзалістів з Млинівського району, але все вирішить матч-відповідь, хто здобуде звання «Абсолютного Чемпіона Ліги»…