3: 1

Трофімчук Р. / Притулюк Д.

«Топільно» сенсаційно переграло «Метеор» з рахунком 3:1. З перших хвилин матчу Рожещанці домінували на футбольному майданчику створюючи безліч небезпечних моментів біля воріт суперника. Які в свою чергу і привели до забитого гола  у ворта «Метеора». Максим Гагаловський скористався помилкою голкіпера, який не зафіксував м’яч в руках, відкрив рахунок у матчі. Через дві хвилини Роман Бондарук подвоїв перевагу своєї команди. В другому періоді зустрічі Дмитро Медунецький міг зробити рахунок розгромним але двічі влучив в перекладину воріт та одного разу в стійку. Під кінець зустрічі команди обмінялись забитими м’ячами. Спочатку Андрій Коровіцкий загнав круглого у ворота оранжево-чорних, а після цього його теска Андрій Франчук забив гол престижу для своєї команди.