6: 7

Трофімчук Р. / Притулюк Д.

Багато хто вважав що фаворитом зустрічі буде «Агропродукт», а команда «Нова Лінія» і взагалі не повинна була грати у Вищій лізі Волині з футзалу. З перших хвилин зустрічі як і прогнозувалось хлопці з Горохова взяли ініціативу у свої руки та відразу ж забили гол у ворота суперника. Ще за дві хвилини автор першого м’яча Олександр Скопик зробив уже дубль. Перевагу горохівчан довів також Роман Калитка забивши третій у ворота супеника. «Нова Лінія» в свою ж чергу відповіла лише одним забитим м’ячем у ворота Леоніда Джигалюка , після чого Олександр Хамула зробив рахунок на табло 4:1 на користь Горохівського колективу. Зважаючи на таке протікання першого періоду зустрічі «Нова Лінія» вже на початку другого почала,  грати у зовсім інший футзал випустивши п’ятого польового гравця, яким був Олександр Фірко. Саме цей гравець зелено-білих за допомогою товаришів по команді зумів надати грі інтриги забивши аж п’ять голів та був визнаний кращим гравцем матчу. Хоча і перемогу отримала команда «Агропродукт», але хто ж після такої гри зможе сказати що «Новій Лінії» не місце у Вищій лізі