3: 5

Горун В./Голоскоков Д.

З перших секунд першої півфінальної гри плей-офф за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги» обидва колективи взяли неймовірно швидкий темп, в принципі як і у «регулярці» де з рахунком 5-3 перемогу здобули «поважні». Сумувати глядачам не доводилось, адже безмежна кількість атак, лише придавала колориту цієї зустрічі, одна з яких на третій хвилині увінчалась успіхом коли скориставшись помилкою Юрій Савчишин віддав на пусті свому партнеру Андрію Никитюку, який виводить гостей вперед. Але на досягнутому футзалісти «Надії» не зупинились і на п’ятій хвилині забиває Юрій Савчишин збільшивши перевагу своєї команди до двох м’ячів. Але господарі зуміли швидко відквитати один м’яч стараннями Ігора Кедика, який скоротив рахунок у зустрічі до мінімуму. Ближче до завершення першої половини стало дуже «спекотно» біля воріт господарів, спочатку чудову нагоду збільшити рахунок мав Назар Ожеховський, але переграти Андрія Ткачука йому так і не вдалось, а на десятій хвилині гості взяли «тайм-аут» після якого вдало розігравши стандарт Віталій Татарінцев відправляє «кулястого»у сітку воріт зробивши рахунок на табло 1-3. А через хвилину вдало зігравши на дальній штанзі Юрій Савчишин записує у свій актив «дубль», а перевагу своєї команди збільшує до трьох м’ячів, і за рахунку 1-4 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, шалений темп багато атак, а на чотирнадцятій хвилині гол-красень у виконанні Ігора Кедика, який прийнявши м’яч, фінтом «качнув» суперника і розвернувшись потужним ударом від поперечки відправляє «шкіряного» у сітку воріт суперника, записавши у свій актив «дубль». Після забитого «блакитні» розпочали грати з п’ятим польовим і це на шістнадцятій хвилині дало свої плоди, коли «воротар-мотало» Євген Малоголовець відає на дальню нестримному Ігорю Кедику, який не вагаючись скорочує рахунок до мінімуму, а у власний актив записує «хет-трик». Ближче до середини другого тайму обидві команди розпочали багато фолити, і вже на двадцять першій хвилині коли Юрій Савчишин мав збільшити рахунок, але після його удару м’яч попав у стійку воріт, «поважні» вже мали п’ять фолів. А кульмінацією матчу стала двадцять третя хвилина, на якій граючи з пятим чудову поперечну передачу віддав голкіпер Євген Малоголовець але на дальній трішки не встиг Іван Заліпа, і як то кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі!», свій « хет-трик» у матчі забиває нестримний Юрій Савшишин поставивши жирну крапку у цьому першому півфінальному матчі. Важка перемога футзалістів Віктора Ревка, але хто потрапить до фіналу плей-офф за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги» вирішить матч-відповідь…