:
6

Бас Н., Гоза Р., Мельник О.

Глухенька Л./Голоскоков С.

Першими відкрити рахунок в цій грі могли «крошівці», але на гарний простріл на дальню штангу від Романа Павловея, Вікентій Голіщев не відгукнувся. У відповідь «Духче» досить сильно потурбувало «фабрикантів», але традиційно надійну гру демонстрував Сергій Ціхоцький, якому довелося рятувати свою команду від неминучого голу, коли троє гравців «Духче» товклися на «п’ятаку» біля воріт, а Сергій «потягнув» декілька добивань підряд. Проте навіть такий підготовлений голкіпер не зміг врятувати, коли почали забивати брати Чайкі: спочатку Володимир, а потім Антон практично за одну хвилину відправили у відрив «Духче». Комбінація Голіщев – Бурець могла б завершитися голом і скороченням розриву у рахунку, але надійно зіграв кіпер духчевичан Євген Лесик. А от перша хвилина другого тайму таки стала результативною для «Крошу» - Денис Карпюк скористався передачею Вікентія Голіщева і влучно дав у дальній кут. Після цього щось зламалося в грі обох команд: кількість невимушених помилок почала просто зашкалювати, м’яч не тримався на майданчику, для гравців обох колективів було проблемою зв’язати 3-4 паси. При таких розкладах, коли кожен покладався на власну майстерність не варто було чекати голів або гарних комбінацій. Обидві команди мучилися на майданчику, мучили тренерів і мучили вболівальників. За дві секунди до кінця матчу край тортурам поклав Дмитро Мельниченко, гол якого зафіксував перемогу «Духче» 3:1.