Півфінал ІІ матч BOX №1

Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
4: 3

Глухенька Л./Голоскоков Д.

«Любарт» з огляду на програний 0:2 попередній матч забивати почав відразу, не дочекавшись поки суддя-інформатор оголосить склади команд.  Відповів «Агромат» досить швидко – Дмитро Максимчук рахунок зрівняв. До перерви обидва колективи мали нагоди для відриву вперед, але, можливо, більше шансів було у «княжої дружини». Міг забити Володимир Камець, коли «обікрав» розігруючого, вийшов сам-на-сам, але не влучив у дальній кут. Непоганий шанс мав і Денис Рудик, проте воротар впорався з ударом. В «агроматівців» же слід відзначити потужний удар з карного Назара Сеника, який прийняла на себе стійка воріт «Любарту». Отже відпочивати команди пішли за нічийного результату. Другий тайм почався з повного відображення першого: знову ж таки Дмитро Максимчук, і знову ж таки швидкий гол. Щоправда тепер відповіді від «Агромата» не полідувало. Ба, навпаки, прямим ударом з карного Назар Бугайчук зрівняв рахунок у серії . До цієї справи долучився і Денис Рудик, коли гарно розібрався в ситуації біля воріт суперника і «прошив» «агроматівського» голкіпера. Сенсація не входила в плани «Агромату» і до справи взявся лідер атак «салатових» Іван Богута. Він за хвилину двічі розписався у воротах «містян», відмінивши таким чином претензії «Любарта» навіть на серію післяматчевих пенальті. Фортуна дала «княжим» шанс у вигляді дабл-пенальті, але Олександр Халик скористатися ним не зміг. Останні дві хвилини «любартівці»  демонстрували досить непогану гру з п’ятим польовим, але конвертувати «чисельну перевагу» в гол не змогли. Боротьбу за солодкий трофей продовжить «Агромат».