1: 5

Алексюк Р/ Бугайчук Н.

На відміну від першого раунду протистояння гідних супрників, що закінчилося багатою на голи мінімальною перемогою «Olam-Kesef Sport» 7:6, звітний поєдинок став бенефісом луцької команди з чеською назвою. Хоча події першого тайму не дали жодного натяку на крупну перемогу «Оламу». До відпочинку глядачі побачили єдиний гол у виконанні Вадима Потоцького, що стався в середині тайму. За рахунку 1:0 суперники пішли на відпочинок.

Доля двораундового протистояння вирішилася в середині другої половини гри. На 19-й хвилині лучани Сергій Мельничук та Ігор Єпіфанов, який був визнаний кращим гравцем матчу забили своє чергові м’ячі у чемпіонаті та практично оформили путівку до півфіналу, де на «Olam-Kesef Sport» чекає «неіспанський» клуб «Атлетік» з пропискою у Млинівському районі та величезною тягою до гольової справи. «Матрацники» у протистоянні з луцькою командою «Ротан плюс» за два чвертьфінальні поєдинки забили у ворота суперника 15 мячів. Щоправда пропустили «атлети» також не мало – 11 голів. А в першому турі «регулярки» матч суперників закінчився перемогою саме «Атлетіка» - 5:2. Так що інтрига вже готова. Чекаємо першого півфінального раунду.