:
5

Бас Назарій, Попко Максим, Хомич Анатолій

Ховайло Т./ Журибіда В.

Протягом двох останніх сезонів уже не одну сенсацію створював досить своєрідний та амбітний динамівський клуб, в тому числі і що у регулярному чемпіонаті динамівці уже обігрували будівельників, які, в свою чергу, створили свою сенсацію, не потрапивши до серії плей-оф серед команд найвищого дивізіону. Тож для того, щоб зберегти статус та марку клубу волинського футзалу, гравцям Ігоря Чорнухи залишалось лише перемагати. Вийшовши на майданчик, у гравців «Динамо» з однієї сторони, мабуть, ще залишались приємні враження від вчорашньої перемоги над незручним суперником «Куражем», яка забезпечила їм вихід до ½ фіналу плей-оф, а з другої сторони, напевне, відчувалась легка втома. Цим вдало і скористався суперник, який на початок третьої хвилини уже повів з рахунком 2:0. Голи на рахунку Романа Філя та Василя Олійника. Та кубковий матч і є кубковим саме тому,  що він не визнає втоми. І згодом уже на 4 хв Богдан Турчик скорочує рахунок. Високий темп матчу миттєво змінює напрямки атак, про що свідчить п’ята хвилина, де спочатку Михайло Зайчук робить знову відрив у два м’яча, а Леонід Єфремов через 15 секунд скорочує рахунок у матчі. Під кінець першого тайму запам’яталась ще одна атака у виконанні динамівців, та після удару нападника, торкнувшись штанги, м’яч залишає  майданчик.

Мінімальна перевага на початку другого тайму ще не гарантувала перемогу «Луцьксантехмонтажу». Розуміючи це, «Динамо» починає тайм з небезпечних атак, та м’яч вперто не йде у ворота суперника. На його шляху стає як не стійка воріт, то вдала гра захисту і бездоганна воротаря. Натомість на 21 хв «Динамо» пропускає небезпечний контрвипад суперника та четвертий гол у власні ворота – відзначився Андрій Пушкарчук. За три хвилини до завершення гри динамівці ризикують, залишивши ворота пустими. Спочатку ризик оправданий – йде 25 хвилина і Леонід Єфремов скорочує рахунок у матчі. Та все ж за 12 чекунд до завершення гри Андрій Пушкарчук дублем направляє м’яч у пусті ворота. Обидві команди продовжують боротьбу за різні трофеї – «Динамо» у плей-оф чемпіонату, «ЛСТМ» у Кубку Волині з футзалу.