0: 5

Ховайло Т./ Журибіда В.

З огляду на результат першого матчу, де хлібопекарі перемогли з рахунком 9:0, другий матч мав суто статистичне значення. Питання стояло лише в тому, чи буде перемога престижу від «Модерна», чи то «теремно» ще ібльше доведе свою перевагу над опонентом. Уже перша хвилина матчу показала, що швидше за все відбудеться друге. Не встигла секундна стрілка завершити повний оберт, а Вадим Вознюк уже розписався у воротах «Модерна». Затяжні атаки від «ТеремноХліб» зайвий раз доводили номінального господаря на майданчику. Лише поодинокі контрвипади, зокрема на 9 хв, де «Модерн» двічі поспіль завдав небезпечних ударів по воротах суперників, спростовували той факт, що провести матч у повному «розслабоні» пекарям не вдасться. Але що саме вони є фаворитом у матчі підтверджує Юрій Шаула, який за 16 секунд до завершення першого тайму подвоює рахунок на користь своєї команди. Тільки но розпочавши другий тайм, команди роблять два небезпечних уколи одна одній у вигляді своїх атак. Спочатку це вдається «Модерну», а «ТеремноХліб» з відповіддю не забарився. Ворота ж залишились недоторканими завдяки чудовим діям обох воротарів. Та згодом виявилось, що сухим з води у другому таймі вийшов лише воротар «ТеремноХліб». А його опоненту до завершення гри ще тричі доводилось виймати м’яч із сітки власних воріт. І сталось це завдяки влучним ударам Михайла Байбули та дублю Дмитра Бурковського на 23 та 26 хвилинах. Капітуляція «Модерна» із загальним рахунком 14:0 у подальшу стадію виводить срібного призера «регулярки».