0: 5

Ховайло Т./ Журибіда В.

Швидкий гол Івана Жуковського уже на першій хвилині додав ще більшої впевненості гравцям «ТТІ», так як за підсумками двох матчів на цю мить вони уже повели у даному двобої з рахунком 4:1. Стрімкі атаки нововолинців раз по раз змушували добряче попотіти захист та воротаря «Мідаса», аби відвести загрозу від своїх воріт. Це їм вдавалось практично аж до завершення першого тайму. Винятком стала лише четверта хвилина, де Роман Соловко невідпорним ударом подвоїв рахунок на користь «ТТІ». Повіривши у перемогу, нововолинці стали грати розкуто, чим інколи користався суперника, роблячи поодинокі вилазки до чужих воріт. Так небезпечно контратакуючи, гольовою могла закінчитись атака «Мідаса» на 5 хвилині, де після пострілу нападника м’яч просвистів біля самісінької штанги. В подальшому до завершення тайму господарями майданчика більше себе відчували нововолинці.

Не змінився малюнок гри і у другому таймі. «ТТІ» атакує, більше контролює м’яч, «Мідас» в більшій мірі захищається та подекуди організовує контрвипади. Такий перебіг подій був лише на руку «ТТІ», які довели гру до логічного завершення без особливих зусиль, забивши при цьому ще три голи у ворота суперника. А зробили це Михайло Соколян на 21 хвилині та двічі на 25 та 26 хвилинах Максим Обертас, який вдало направляв кулястого уже в пусті ворота, так як, стараючись дещо виправити ситуацію, команда «Мідас» залишала власні ворота без особливого нагляду, залучаючи до атак п’ять польових гравців. Тож Нововолинськ двічі перемагає і проходить до ½ фіналу плей-оф.