4: 7

Щербяк К./ Кунаков О.

У цій парі все вирішилося у першій зустрічі. Де-факто «Надія» вже подолала чвертьфінальний бар’єр і хорівцям необхідно було лише оформити перепустку до півфіналу де-юре. Торпедівці ж у матчі, позбавленому турнірного значення могли грати більш розкуто і дати бій чемпіону. Номінальні гості відкрили рахунок вже на 2-й хвилині – Володимир Бобилєв вдало підставив груди під простріл партнера і переправив м’яч у сітку воріт Богдана Івановського. «Торпедо» не забарилося з відповіддю – Дмитро Рожко втік на побачення з Ігором Пундою та не зближуючись з голкіпером «прошив» його потужним пострілом. Ця гольова перестрілка Володимира Бобилєва і Дмитра Рожка тривала весь матч, партнери практично не втручалися у розборки бомбардирів, хіба що справно підносили патрони. Наприкінці першого тайму Володимир Бобилєв видав ударний відрізок тричі протягом трьох хвилин розписавшись у воротах господарів. Дмитро Рожко відповів на це лише одним результативним пострілом.

По перерві, не зважаючи на доволі відкриту гру у виконанні обох колективів рахунок довго не змінювався та нарешті гол після прицільного удару низом у виконанні Євгена Заїченка збадьорив бомбардирів і вони взялися до справи. Дмитро Рожко двічі протягом хвилини результативно поцілив у рамку «Надії» і скоротив відставання торпедівців у рахунку до мінімуму. Та одразу «увімкнувся» Володимир Бобилєв і встиг також ще двічі відзначитись до фінального свистка. «Надія» перемогла з рахунком 7:4 і у півфінальній серії зустрінеться з луцьким «Динамо». А «Торпедо» провело другий матч набагато якісніше, ніж перший і завершує сезон на мажорній ноті.