3: 1

Журибіда В./ Кузнєцов Д.

Переможці регулярного чемпіонату Вищої ліги з «ТТІ» уже обігрували «Мідас» цього сезону (5:3), однак практика волинського футзалу уже не раз показувала, що у матчах на виліт можливі будь-які дива. Утім, якраз у звітному протистоянні хлопцям із Нововолинська вдалося досить швидко відкрити рахунок у матчі – Сергію Зайцю вдався точний постріл у дальній кут воріт номінальних гостей. Невдовзі він міг робити «дубль», однак трохи не влучив у рамку «Мідаса». Підопічні Юрія Павельчука при цьому аж ніяк не відсиджувалися у захисті – хороші нагоди для взяття воріт не використали Павло Ольшевський та Віталій Пшонік. Щоправда, справжній рятувальник грав якраз у воротах лучан – Василь Семенюк не дав відзначитися у дуелі Максиму Обертасу. Утім, капітан «ТТІ» таки подвоїв перевагу своєї команди – щоправда, після передачі Юрія Кошелинського він забивав уже в порожню рамку. Переможці «регулярки» спокійно догравали тайм до логічного завершення, однак за сім секунд до перерви Роман Фібіч після вкидання своїм голкіпером головою таки скоротив відставання «Мідаса» – 2:1!

У другому таймі гравці «ТТІ» спробували «піддати газку», і це досить швидко вилилося у велику кількість потужних гольових моментів біля воріт Василя Семенюка. На 17-й хвилині номінальні господарі майданчика навіть отримали право на пенальті, однак і тут голкіпер «Мідаса» відчайдушним сейвом врятував ворота після удару Обертаса. Також воротар гостей виручив і після декількох стовідсоткових моментів Юрія Кошелинського, однак все-таки капітулював після більярдно точного вистрілу в нижній кут від Михайла Соколяна – 3:1. За таку нереалізацію моментів «зелено-чорних» могли покарати, однак Олег Мартин не влучив у дальній кут після контратаки своєї команди. До завершення гри рахунок не змінився: Нововолинськ почав стикові ігри перемогою, а «Мідасу» для продовження боротьби окрім чудової гри голкіпера потрібно буде йти вперед і забивати – в будь-якому випадку, матч-відповідь може стати окрасою чвертьфіналів Вищої ліги.