:
7

Попко Максим, Леончук Олександр, Дмитрук Богдан

Журибіда В./ Журибіда В.

Гра четвертої та п’ятої команд регулярки розпочалась атаками «Трейдерс». Перший удар в сторону воріт суперника саме за цією командою, та м'яч пролітає повз ворота уже на 1 хв. А кінець другої хвилини для «Трейдерс» був уже результативний – відзначився Едуард Войтюк. До 7 хв команди грають у відкритий футзал, де Сергію Трофимчуку майже з центра майданчика вдалось відірватись від захисту суперників та влучним ударом повз воротаря подвоїти рахунок. Та згодом оговтавшись, з таким перебігом подій гравці «Джоми» були незгідні, і на 12 хв на табло уже нічия 2:2. А зробили це Віталій Тележинський 9 хв та, як згодом виявилось, кращий гравець у складі «Джоми» Роман Степанов. Та все ж на перерву команди йдуть за рахунку 3:2 на користь «Трейдерс». Захист «Джоми» на тій же 12 хв прогавив Андрія Бая, який і вивів знову свою команду вперед.

Початок другого тайму уже дещо за «Джомою». Красива комбінація та ефектний пас Романа Степанова виводить на ударну позицію Вадима Кореня, який на 15 хв зрівнює рахунок у матчі. Йшла 21 хв, індивідуальні дії Романа Степанова знову вражають вболівальників і суперника. Практично з центра поля Роману вдається обіграти декількох захисників, а згодом і воротаря, та направити м’яч у ворота суперника, таким чином вивівши свою команду вперед та забивши переможний гол у матчі. Гра рівних команд завершується вольовою перемогою «Джоми» з рахунком 3:4.