6: 0

Журибіда В./ Журибіда В.

Досить серйозним суперник дістався «Вест Сайду» у плей-оф ¼ фіналу чемпіонату Волині з футзалу серед команд другої ліги. З огляду на те, що у регулярному чемпіонаті команда «Акцент» обіграла усіх своїх суперників, а заодно і стала Чемпіоном, а «Вест Сайд» потрапив у плей-оф лише з восьмої позиції, як і передбачалось, матч виявився легкою прогулянкою для «Акцента».  Використовуючи різні комбінації, практично повністю домінуючи над суперником, «Акцент» так і не спромігся відкрити рахунок аж до 9 хв першого тайму. І тут серйозно за справу береться Роман Крот, який практично за дві хвилини робить рахунок 3:0 на користь своєї команди. А відбулось це двічі на 9 хв та один раз на 10 хв, і до завершення тайму рахунок так і не змінився.

З огляду на увесь матч беззаперечною перевагою над суперником «Акцент» володів і протягом другого тайму. А вдавалось це, мабуть, завдяки тактиці гри у дві четвірки, які, часто міняючи одна одну, постійно тримали у напрузі свого суперника. Помітно було лише той факт, що одна з цих четвірок більше помилялась як у прийомі м’яча, так і під час передач. Такими помилками подекуди користався суперник і зрідка навіть небезпечно контратакував. Та голи у другому таймі глядачі все ж побачили лише від «Акцента». А зробили це відповідно на 18 хв, 21 хв та 22 хв Олександр Міх, Дмитро Серський та Володимир Третяк. Тож по три голи від «Акцента» у кожному таймі і загальна перевага з рахунком 6:0.