3: 1

Мельник О./ Кунаков О.

На лаві запасних «Любарта» було як завжди тісненько, а от «Вотранс» мав проблеми зі складом – були відсутні швидкісні і креативні Олександр Ніколайчук та Микола Коляда. Та легкої прогулянки для срібних призерів регулярки не вийшло, досвідчені гравці «транспортників» захищалися злагоджено, намагаючись грати щільно на своїй половині майданчика і не давати розбігтися швидконогим гравцям господарів. Рахунок «Любарту» вдалося відкрити лише в середині першого тайму – Дмитро Романюк позбавився опіки, промчав по флангу і точним ударом поклав м’яч у дальню «шістку». Цей гол додав впевненості «князівській» команді і її ігрова перевага стала більш суттєвою. «Вотранс» мужньо відбивався, але перед перервою пропустив ще двічі після потужних пострілів Сергія Вишневського та Владислава Козачка.

У другому таймі гра вирівнялася, гості почали набагато активніше грати в атаці, але не зважаючи на високі швидкості, відкриту гру і купу небезпечних моментів біля воріт кожної з команд рахунок вперто не хотів змінюватися. Що менше часу лишалося до фінального свистка, то наполегливішими ставали спроби гравців «Вотранса» відігратися і за 2 хвилини до завершення поєдинку їм вдалася швидка контратака, яку влучним ударом завершив Роман Воробей. Таким чином, рахунок 1:3 після першого матчу залишає «Вотрансу» шанси на потрапляння до півфіналу, хоча й не надто великі. Що ж, тим цікавіше буде спостерігати через тиждень за грою-відповіддю, особливо якщо «транспортники» зможуть зібрати свій оптимальний склад.