1: 5

Журибіда В./ Журибіда В.

Швидкий гол на 45 секунді Максима Обертаса практично перекреслює надію «Любарта-2» на потрапляння у плей-оф, яка теоретично ще була до початку матчу в разі його перемоги над лідером. Після забитого голу обидві команди грали досить відкрито та хаотично, завдаючи ударів по воротах суперників з різної відстані та за будь-яких обставин. Здебільшого нововолинцям зачасту це вдавалось частіше, «Любарт-2» же атакував поодиноко. І, як наслідок, перевага лідера чемпіонату над відвертим аутсайдером у першому таймі ще двічі втілилась у забиті голи. А зробили це Юрій Кошелинський та Михайло Соколян відповідно на 8 та 11 хвилинах.

Гра у відкритий футзал продовжувалась і протягом другого тайму. Перевагу до п’яти м’ячів для своєї команди закріпили на 15 хв Сергій Заяць, а на 21 хв Роман Романюк. В якості експерименту, який «ТТІ» мали можливість застосувати, уже практично перемігши у матчі, Нововолинськ з 23-ї хв залишає свої ворота пустими і грає у п’ять польових гравців. Намагаючись розіграти м’яч до вірного, створити небезпечний момент біля воріт суперника «ТТІ» так і не вдається. Натомість за 1 хв 6 секунд до завершення гри Денис Рудик направляє м’яч у пусті ворота нововолинців. Гол престижу від «Любарта-2» виявився останнім у регулярному чемпіонаті серед команд вищої ліги, а перемога з рахунком 5:1 стає чемпіонською для футзалістів з гірничого міста.