6: 2

Журибіда В./ Журибіда В.

Досить серйозним екзаменатором для другої команди турніру виявився у цьому турі «Атлетік». Обидві команди уже забезпечили місце у плей-оф. Та втрата очок для «Теремно» практично залишала команду за бортом у боротьбі за чемпіонство, так як основний конкурент «ТТІ» через годину мав гру у запасі з одним з аутсайдерів. Повне володіння ініціативою на початку матчу за «хлібопекарями», та м’яч уперто не хотів потрапляти у ворота суперника. Перша же атака «Атлетіка» на 4 хв, і Олег Шахраюк відкриває рахунок у матчі на користь своєї команди. В подальшому «Теремно» і надалі повністю домінує, та «Атлетік» вдало захищається. 11 хв знову за Олегом Шахраюком, який з середньої відстані завдає зненацька підступного удару по воротах суперників, і рахунок уже 2:0 на користь його команди. Досить результативною видалась остання хвилина першого тайму, де спочатку Тимофій Денисюк за 58 секунд до завершення тайму доводить перевагу «Атлетіка» до трьох м’ячів, а за 36 секунд до кінця тайму Роман Іваніцький дещо скорочує рахунок у матчі.

Для того, щоб ще більше забезпечити свою територіальну перевагу у матчі з самого початку другого тайму «ТеремноХліб» залучає до атак п’ять польових гравців. Спочатку така тактика була виправдана, і на 19 хв Дмитро Бурковський скорочує рахунок до мінімуму. Та згодом захисник «Атлетіка» все частіше і частіше почали перехвачувати м’яч і направляти його у пусті ворота суперника зі своєї половини. Як згодом виявилось, такі перехвати були вдалими для «Атлетіка» на 24, 25 та 26 хвилинах, де у воротах «Теремно» почергово розписались Тимофій Денисюк, Владислав Гаврилюк (у власні ворота) та Олександр Карпік. Остання хвилина запам’яталась і вилученням Вадима Вознюка, який за три секунди до завершення матчу отримує друге попередження і змушений залишити майданчик. Досить нелогічний матч, де одна команда повністю домінує, а інша майже стовідсотково реалізовує свої моменти у забиті голи, завершується 6:2 на користь «Атлетіка».