5: 4

Журибіда В./ Журибіда В.

Важливий матч з огляду на турнірну таблицю для обох команд. У разі поразки «Модерна» «Колос» автоматично забезпечував собі третє місце у Чемпіонаті Волині з фут залу серед команд вищої ліги, «Модерн-Експо» же залишався поза зоною плей-оф незалежно від подальших результатів їх суперників. Коли ж перемагає «Модерн», місце «Колоса» уже залежить від ігор їх конкурентів, а «Модерн» автоматично забезпечує місце у плей-оф. Нічия між цими командами залишає за собою перед останніми двома іграми останнього туру для обох команд задачу з двома невідомими, де «х» - результат гри «Атлетік» - «ТеремноХліб», а «у» - «Любарт-2» - «ТТІ». Тож початок для «Колоса» був досить обнадійливий та оптимістичний. Досить легко уже на 3 хв Назарій Левчук відкриває рахунок, а на 5 хв Роман Веселуха подвоює його. Здавалось, матч для «Колоса» не віщує ніякої біди і однією ногою команда уже бронзовий призер. Та згодом виявилося, що «Модерн» за будь-якого результату по ходу гри та з будь-яким суперником може виправити ситуацію на свою користь, боротись на рівних та вчергове підтвердити статус команди другого тайму. Ще до перерви 8-ма хв була щасливою для Назара Навроцького, який дальнім ударом скорочує рахунок у матчі, а на 12 хв Максим Бортнік вдруге засмучує воротаря суперника, і на перерву команди йдуть за рахунку 2:2.

Результативною у другому таймі стала 14 хв, де Юрій Чепура відновив для «Колоса» статус-кво, а розпочавши з центра майданчика, «Модерн» проводить стрімку атаку і заставляє помилитися Назара Левчука, який переправляє м’яч у власні ворота. На 19 хв обидві команди знову демонструють свої атакуючі здібності, та якщо удар Максима Бортніка виводить «Модерн» уперед та після удару нападника «Колоса» м’яч потрапляє у поперечину, і рахунок залишається незмінним 4:3 – веде «Модерн». З 21 хв для виправлення програшної ситуації «Колос» вдається до гри з п’ятьма польовими гравцями. На перший погляд, ініціатива перейшла до їхніх ніг, та гольові моменти «Модерн» вдало ліквідовує. Фатальною ж для «Колоса» виявилась 23 хв, де спочатку після перехвату м’яча «Модерном» захисник «Колоса» змушений фолити, щоб не пропустити м’яч у пусті ворота, за що справедливо був вилучений арбітрами за «фол останньої надії», а так як дане порушення було у власному карному майданчику, за дане порушення арбітри призначають ще й шестиметровий удар, який вдало реалізовує Максим Бортнік. І незважаючи на те, що за 36 секунд до завершення матчу Юрію Чепурі все ж вдалось відзначитись забитим голом, фінальних свисток арбітрів фіксує перемогу і місце у плей-оф «Модерн-Експо».