3: 11

Дмитрук Б./ Кунаков О.

«Любарт» перед матчами 9-го ігрового дня мав реальні шанси на чемпіонство за підсумками регулярного чемпіонату. Для цього мали бути виконані лише дві умови: перемога лучан у поєдинку з «Торпедо» і нічия у зустрічі «Надії» з «Вокаром». І якщо на другу обов’язкову умову любартівці не могли вплинути безпосередньо, то виконання першої залежало виключно від них. Одразу після стартового свистка номінальні гості заходилися атакувати ворота торпедівців, але колектив з Копачівки доволі впевнено відбивався час від часу навіть відповідаючи власними контрвипадами. Та такий перебіг подій тримався на майданчику лише до середини першого тайму, а точніше до того моменту, коли Сергій Вишневський промчавши лівим флангом потужно і з точністю більярдиста пробив у нижній кут воріт Данила Фартушного. Гравці «Торпедо» не встигли оговтатися, як за хвилину після цього рахунок був вже 0:3 – відзначились Сергій Піддубний та Владислав Сизик з пенальті. «Любарт» грав весело й завзято і не думав зупинятися на досягнутому. Голепад продовжився і на перерву команди пішли за переваги гостей у 6 м’ячів.

Після відпочинку відкрита гра продовжилася і глядачі побачили ще 8 голів на всі смаки. Сергій Вишневський записав на свій бомбардирський рахунок покер, Владислав Сизик та Микола Жук обмежилися дублями, а у торпедівців дубль в активі Олега Кодлубая. Завершився «футзальний карнавал» з рахунком 11:3 на користь луцького колективу. Таким чином, любартівці виконали те, що залежало від них і з нетерпінням очікували завершення центрального поєдинку туру. На жаль для них, на останніх хвилинах «Надія» вирвала перемогу, що залишило луцьку команду на другій сходинці турнірної таблиці. У чвертьфіналах плей-офф Суперліги «Любарт» спробує взяти реванш у «Вотранса» за поразки в чемпіонаті і Кубку, а на «Торпедо» очікує вкрай непростий суперник – хорівська «Надія».