3: 6

Дмитрук Б./ Кунаков О.

Для «Агромата» цей поєдинок вже не мав жодного турнірного значення, а от хорівці у разі перемоги і поразок прямих конкурентів могли вскочити до «ліфта», який підняв би їх з 8-го місця одразу на 5-те. Тому гості розпочали поєдинок дуже активно, помітно переважаючи суперників у швидкості і застосовуючи високий пресинг. Доволі швидко ігрова перевага «синьо-білих» матеріалізувалася у одиничку на табло – Іван Мучак у притаманному йому стилі розібрався на п’ятачку перед воротами господарів і невідпорно пробив. «Салатові» могли швидко відновити рівновагу, та м’яч після потужного пострілу Дмитра Максимчука з далекої відстані дзвінко ляснув у хрестовину. Гості продовжили грати не скидаючи обертів і на 9-й хвилині збільшили свою перевагу до трьох голів, відзначилися Юрій Капустинський та Андрій Драголюк.

По перерві господарі отримали шанс повернутися у гру після курйозного голу у виконанні Назара Сеника, але Дмитро Борисюк протягом трьох хвилин оформив дубль і зняв усі питання стосовно переможця зустрічі. Останні хвилини матчу команди провели у постійних атаках, та м’яч вперто не хотів йти в рамку і лише на останній хвилині поєдинку суперники обмінялися голами й встановили остаточний рахунок 6:3 на користь гостей. Таким чином, «Агромат» змагатиметься у півфіналі Cake Cup з молодим колективом ФК «Любарт-2-Волиньагротех», а на хорівців у чвертьфіналі плей-офф Суперліги очікує дуже непроста серія з ковельським «Вокаром».