3: 0

Крачунова А./ Корпош Р.

Після поразки основного опонента, боротьба за зону плей-офф загострилася не на жарт. У священників взагалі останнім часом почало вдаватися грати у футзал – тренування дають свої плоди.

Чудовим шансом уже після 10-го тур заскочити у чарівну вісімку темно-сині почали користатися не відходячи від каси. Уже на перших хвилинах Іван Старушик завершив чудовий класичний футзальний вихід три в один, а Сергій Ліщук своїм сольним проходом по флангу деморалізував чорних – 2:0.

Трішки підсолодити гіркоту поразки Луцьк-Центру намагалися організатори: у перерві матчу Павло Щербатюк отримав свій приз від Луцької пивоварні Земан, за перший тур прогнозистів.

У другому таймі підопічні Віктора Зайця намагалися змінити хід поєдинку, але лише Сергій Ліщук зумів записати своє празвище до протоколу. 3:0 і Луцьк-Центр має у своєму активі лише один заліковий пункт, натомість Покров уже восьмий і у наступному турі вирішиться чи зіграють священники у плей-офф?