4: 0

Крачунова А./ Тучкевич А.

Цей поєдинок, як то кажуть був за «шість» залікових балів у турнірну таблицю, адже господарі не хотіли лишати призову трійку, а гості омріяну путівку за звання « Абсолютного Чемпіона Ліги». Поєдинок розпочався швидким взяттям воріт, вже на першій хвилині Ігор Білітюк відкриває рахунок, та виводить господарів вперед. Після такого старту, поєдинок перейшов в спокійне русло і в основному боротьба точилась у центрі ігрового майданчику. Ближче до середини першої половини зустрічі гості почали гостріше атакувати і чудову нагоду зрівняти рахунок мав Олександр Шипер, але після його удару «кулястий» просвистів поруч зі стійкою воріт. Команда «пекарів» продовжувала в тому ж дусі, особливо було «спекотно» біля воріт «Hawest» коли на майданчику був присутній досвідчений Сергій Романюк, граючи в свому стилі на «стовпа», але за хвилину до завершення тайму своєю нагодою скористався нестримний Ігор Білітюк, збільшивши перевагу своєї команди, а у свій актив записавши «дубль». За переваги у два сухих м’ячі господарів, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з відкритого футзалу, і «шкіряний» практично не затримувався у центрі поля, але навіть при такій розкутій грі своє щастя скоротити рахунок гості не використали, а Олександр Згоранець збільшив рахунок і на табло 3:0. Після забитого футзалісти з «Підлозців» не зупинились на досягнутому, і окрилені успіхом штурмували ворота суперника. В середині другого тайму гол Юрія Яковлєва додав впевненості щодо переможця сьогоднішньої зустрічі. На останній хвилині гості кинули всі свої сили в атаку граючи з п’ятим польовим, щоб бодай відквитати один м’яч і чудову нагоду мав Ігор Сліпчук, але після його удару «селект» попав у стійку воріт. Впевнена суха перемога FC «Hawest», які й надалі залишились у трійці лідерів, а ось «пекарям» потрібна лише перемога в останньому турі, щоб встрибнути у «останній вагон» завітної вісімки.