3: 5

Журибіда В./Журибіда В.

Як і належало ще одному фавориту ліги, початок гри за «Колосом». Контроль над м’ячем та перші атаки за ківер чанами. Це, мабуть, і розслабило захист останніх, адже, скориставшись саме їх помилкою, рахунок відкриває на 3 хв Микола Музика, і «Неріс» повів у рахунку. Та все ж «Колос» нав’язує супернику свою гру, і Олександр Ващук на 4 хв рахунок зрівнює. Надалі лише за рахунок обережної гри у захисті, а зачасту і за рахунок фолів «Нерісу» вдається відводити загрозу від своїх воріт, про що говорить і той факт, де на 7 хв у «Неріса» уже 4 командних фоли, а на 9-ій хв їх уже 5. Водночас кінець першого тайму констатує дещо сумбурну гру обох команд. Та саме за такої гри на 11 хв Олександр Ващук виводить свою команду вперед.

Дещо активнішими на другий тайм виходить команда «Неріса», «Колос» ж навпаки виглядає більш спокійним та втомленим. Уже саме захист «Колоса» зачасту не встигає за нападниками «Неріса», де з 17 хв перевага останнього все відчутніша і відчутніша. А переломною у матчі стає 21 та 22 хвилини – «Neris-Авангард» двічі відзначається голами Богдана Гринчука і Миколи Музики. Для того, аби рахунок хоча б зрівняти, «Колос» підключає 5 польових гравців, але така тактика себе не виправдовує, а лише закріплює перевагу «Неріса». Двічі на 24 хв у пусті ворота забивають Михайло Бондар та Богдан Гринчук. І лише під завісу матчу на 25 хв Олександр Ващук оформлює хет-трик і дещо скорочує рахунок у матчі. Вольова перемога «Неріса» з рахунком 5:3, і «Колос» відстає від лідерів «ТТІ» і «ТеремноХліб» на 3 очки.