:
4

Попко Максим, Мищук Анатолій, Бас Назарій

Журибіда В./Журибіда В.

Досить хаотичні та не надто продумані атаки одного з лідерів, а саме «хлібопекарів», до взяття воріт не доводять. Без особливих зусиль «Любарту-2» вдається утримувати нічийний рахунок аж до 7 хв, на якій двічі відзначився Юрій Шаула. Спочатку після однієї з небагатьох атак «Любарта-2» нападник команди «ТеремноХліб» за зрив атаки отримує попередження від арбітрів матчу, а згодом, скориставшись помилкою воротаря, переправляє м’яч у сітку воріт суперника, чим і відкриває рахунок у матчі. Активними та влучними «хлібопекарі» протягом 9 та 10 хвилин, де Максим Ядловський та Дмитро Бурковський зміцнюють перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Повіривши у свою перемогу, кінець першого та початок другого тайму «ТеремноХліб» грає у більш змістовний та комбінований футзал, та голи у ворота суперника не влітають. Натомість на 16 хв Денис Рудик досить несподівано пробиває по чужих воротах і дещо скорочує рахунок у матчі. Та це була остання атака у цьому матчі від «Любарта-2», яка завершилась голом. Більше того уже на тій же 16 хв Максим Ядловський своїм голом знову робить різницю рахунку у три м’ячі на користь своєї команди. 18 хв запам’яталась ще одним голом у виконанні Юрія Шаули, і рахунок уже 5:1. Останні хвилини матчу обидві команди у нападі відверто грають, залучаючи до атак п’ять польових гравців. Така тактика призводить до ще одного взяття воріт командою «ТеремноХліб», яка загалом і перемагає у матчі з рахунком 6:1.