4: 3

Журибіда В./Журибіда В.

З перших хвилин відчувається незначна перевага «Рятівника» над відвертим аутсайдером, в активі якого лише одне очко. Не забарились і голи, які на користь «Рятівника» уже на 2 та 3 хвилинах до свого активу записали відповідно Андрій Мельник та Олександр Якимчук. Та згодом, ніби повіривши у легку перемогу, «пожежники» дещо розслабились, і гра поступово вирівнялась. Навіть володіючи ініціативою та маючи територіальну перевагу над своїм суперником, «Рятівнику» не вдавалось створювати небезпечні моменти біля чужих воріт. Натомість «Фіміам» відійшов від швидких голів у свої ворота і уже з середини першого тайму починає раз по раз турбувати воротаря суперника. Та їх атаки не давали жодного результату аж до 12 хв, де, скориставшись неузгодженістю захисту «Рятівника», нападники «Фіміама», розігравши нескладну трьохходівку, вивели віч-на-віч з воротарем Юрія Мартинюка, який без зайвих зусиль направив м’яч у ворота, скоротивши рахунок до мінімуму. Останню хвилину першого тайму команди провели у обопільних атаках. Та рахунок до перерви так і не змінився.

Початок другого тайму за «Фіміамом». Контроль над м’ячем та вдалі індивідуальні дії Олександра Терещука, за рахунок яких уже на 15 хв «Фіміам» відновлює рівновагу у матчі – 2:2. З цього моменти команди почали грати у більш відкритий футзал, завдяки чому на 16 хв «Рятівник» знову попереду – відзначився Антон Капаєв, та невдовзі на 20 хв красень-гол у виконанні Івана Удовенка і знову нічия. Та не до честі рятувальників було втрачати очки з аутсайдером, кінцівку вони провели більш наполегливо та відповідально, включивши максимальні швидкості, нападники «Рятівника» все частіше турбують чужі ворота. «Фіміам» натиску не витримує, і дубль Антона Капаєва все ж таки приносить бажану перемогу «Рятівнику» з мінімальною перевагою в один м’яч.