0: 2

Ховайло Т./ Голоскоков Д.

До моменту зустрічі обидві команди вирішили свої питання щодо плей-офф, і якщо «Респект» забезпечив собі місце в іграх «на виліт», то «Луцьк центр» цей шанс однозначно втратив. Цей факт, щоправда жодним чином не позначився на грі: мотивація «поважних» була пов’язана з боротьбою за чемпіонство в регулярному чемпіонаті, а «центрові» прагнули здобути бодай одну перемогу в перегонах четвертої ліги. Отже колективи грали на «повну» і хоча «респектабельні» домінували, проте «містяни» чинили гідний опір і руйнували всі атакуючі навали «картатих». В першому таймі «Респект» неймовірну кількість раз «вибачив» своїх опонентів і до перерви вболівальники голів не побачили. Після перепочинку лучани першими отримали нагоду для того, щоби відкрити рахунок, але удар Максима Семесюка прийняла на себе стійка воріт. Дещо дивний для четвертої ліги (та й взагалі для футзалу) рахунок 0:0 протримався аж до 20 хвилини матчу, аж поки «поважний» Іван Сидорук не махнув рукою на всі хитромудрі комбінації і не пробив з далекої відстані на силу. Цей простий вчинок і дозволив відкрити рахунок на користь «Респекту». «Центр» відповів грою з п’ятим польовим, але так як цей компонент ще явно не дуже добре напрацьований гравцями, гол було забито, проте у ворота «містян».