2: 6

Ховайло Т./ Кунаков О.

Хорівське дербі це завжди цікаво і непередбачувано. Ось і звітний поєдинок не став виключенням. Вже на 2-й хвилині Богдан Кравчук отримав простір і своєчасний пас, наблизився до 6-метрової зони «Надії» і влучним ударом поклав м’яч під дальню стійку. Номінальні гості з відповіддю не забарилися і за хвилину Євген Заїченко зрівнює рахунок після розіграшу стандарту. Після такого стрімкого дебюту суперники дещо заспокоїли гру, м’яч більшість часу перебував у середині майданчика нечасто опиняючись поблизу воріт котроїсь з хорівських команд. Лише незадовго до перерви Іван Мучак вкотре цього сезону продемонстрував свій бомбардирський хист вдало вибравши позицію поблизу карної зони господарів і невідпорно пробивши під поперечку.

По перерві «Надія» вдалася до своєї улюбленої зброї – випустила п’ятого польового гравця. І одразу все стало на свої місця. Гравці МФК «Хорів» ніяк не могли зачепитися за м’яч, а гості завдяки швидкому пасу раз за разом знаходили шпарини у захисті суперника і завдавали разючих ударів. Не минуло й п’яти хвилин після відновлення гри, а «Надія» вже була попереду з рахунком 4:2 – відзначилися Сергій Шафранський та двічі Ярослав Писько. Лише забезпечивши собі надійний гандикап гравці «Надії» дещо заспокоїлися і дозволили МФК «Хорів» вирівняти гру. Проте, створити хоча б кілька реально небезпечних моментів біля воріт Ігора Пунди господарям так і не вдалося, а наприкінці поєдинку гості забили ще двічі і завершили матч з переконливими 6:2. Отож, у заключному турі на «Надію» очікує вирішальний матч за золото регулярної частини чемпіонату проти «Вокара», а МФК «Хорів» спробує у зустрічі з «Агроматом» покращити свою позицію у сітці плей-офф.