2: 2

Щербяк К./ Журибіда В.

Цікавий, безкомпромісний та видовищний футзал з першої та до останньої хвилини святкового хрещенського вечора показували обидві команди, які з самого початку нав’язували одна одній швидку та динамічну гру. Тут не забарився і швидкий гол, який численна кількість глядачів побачили уже на 2 хв, автором якого став нападник з гірничого міста Сергій Заяць. Саме він досить несподівано та потужно відправив кулястого у дев’ятку воріт суперника. Суперник з відповіддю не забарився, і на черговій 3 хв уже вболівальники «Теремно» скандували та гучними оплесками вітали Максима Ядловського, який досить швидко відновив паритет у матчі. В подальшому у першому таймі до його кінця гольових моментів, які команди створювали біля воріт суперника, мабуть, вистачило б на 2-3 матчі, та в усіх випадках як не воротарі, так захисники ліквідовували загрози своїм воротам. І лише на 8 хв Іван Жуковський досяг бажаної мети, вивівши команду ТТІ  вперед. Тож на перерву команди йдуть за мінімальної переваги нововолинців.

Не менш цікавий та практично аж до 25 хвилини безгольовий футзал команди демонструють у другому таймі. Гострих моментів вистачає, а голів нема. Та під завісу матчу за чотири хвилини до його завершення «Теремно-Хліб» бере тайм-аут, після якого виходить на майданчик, використовуючи воротаря в якості п’ятого польового гравця. За такої тактики контроль над м’ячем повністю переходить до «хлібопекарів». Дві затяжних атаки у виконанні останніх завершуються ударами по воротах. Спочатку під кінець 22 хвилини м’яч потрапляє у штангу, а згодом на початку 25 хвилини з гострого кута несподіваного пробиває Владислав Гаврилюк, і рахунок на табло знову рівний 2:2. До завершення матчу двійки на табло так і не змінились. Бойова нічия і красень матч, який можна назвати центральним цього туру.