4: 2

Онищук Ю./Крачунова А.

У цьому поєдинку зійшлись два амбітних колективи з різних «поколінь», як то кажуть гра молодих та енергійних проти досвідчених футзалістів. З перших секунд поєдинку господарі майданчика задали дуже швидкого темпу і провели безліч гольових моментів, але «кулястий» вперто не хотів перетинати лінію воріт. А, як то кажуть: «не забиваєш ти, забивають тобі», так і сталось на четвертій хвилині зустрічі, коли досвідчений Сергій Романюк, що правда за допомоги рикошету відкриває рахунок та виводить гостей вперед. Але перевага «пекарів» тривала не довго, ближче до середини першої половини Іван Костюк за рахунок своїх індивідуальних дій прекрасним ударом від поперечки встановлює паритет у зустрічі. А кульмінацією першого тайму став епізод в якому голкіпер гостей фолить у власному карному майданчику і арбітри назначають «шестиметровий» удар, який взявся пробивати Іван Костюк, та не залишив шансів для кіпера і на табло 2-1. Чудову нагоду зрівняти рахунок мав Роман Драницький вийшовши віч-на-віч з Віталієм Шевчуком, але переграти його так і не зумів і за мінімальної переваги господарів команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за тим самим сценарієм, великий шквал атак господарів, але футзалісти « Теремно Хліб» його вистояли і навіть самі розпочали навалу на ворота суперника. Але в середині тайму «голом-шедевром» відзначився Назарій Степанюк відправивши пятою «шкіряного» у сітку воріт. Збільшивши свою перевагу до двох голів енергійна молодь не збавила обертів і продовжувала атакувати, і за хвилину до кінця поєдинку невгамовний Іван Костюк робить у матчі «хет-трик» зробивши рахунок на табло 4-1. На останній хвилині матчу Ігор Сліпчук скорочує рахунок, але його гол лише підсолодив гіркоту поразки. Впевнена перемога ФК «Пірванче», які міцно закріпили свої позиції в середині турнірної таблиці та впритул піджимають трійку лідерів.