:
6

Хомич Анатолій, Бас Назарій, Дмитрук Богдан

Ховайло Т./ Кунаков О.

Після невпевненого старту «Любарт» набрав хід і громить тепер усіх підряд. «Кураж», на жаль, також не став винятком. Можливо далися взнаки проблеми зі складом, можливо горохівчан вибив з рівноваги швидкий гол, але вони у цьому поєдинку мало нагадували той бойовитий колектив, що може попсувати нерви будь-якому супернику. Отож, лучани розпочали зустріч дуже активно і вийшли вперед вже на першій хвилині після розіграшу стандарта та влучного пострілу Сергія Піддубного, а ще за кілька хвилин їм вдалася взірцева контратака, яку ударом у падінні завершив Сергій Вишневський. Забезпечивши собі перевагу у 2 голи «Любарт» дещо скинув темп, гра вирівнялася і точилася переважно у центральній частині майданчика.

Другу половину зустрічі лучани розпочали також активно і досить швидко святкували втретє, черговий гол Сергія Піддубного був практично копією того, що був забитий у першому таймі. «Кураж» намагався змінити хід гри, але номінальні гості переважали суперника у швидкості, точності передач і командному русі, тому реально небезпечних моментів у горохівчан практично не було, хіба що удар Андрія Чабана з близької відстані, але м’яч просвистів над поперечкою. «Любарт» в кінці поєдинку здійснив ще один сплеск активності і зміг тричі вразити ворота добряче втомленого суперника завершивши гру з переконливими 6:0 на свою користь. Таким чином, лучани виходять на чисте третє місце і відстають від лідируючої пари лише на 1 очко, що дає їм непогані шанси на фініші, оскільки «Вокар» і «Надія» в останньому турі гратимуть між собою і хтось обов’язково втратить залікові бали. «Кураж», не зважаючи на поразку, все ще зберігає шанси посісти місце у 4-ці кращих. Треба лише виграти 2 заключні поєдинки.