1/4

Кубок Мрії, Майданчик ПАРКЕТ
2: 1

Джафарова О./ Журибіда В.

Початок гри команди розпочали досить обережно за середнього темпу. Відчувалась нервозність кубкового матчу, адже хорошого комбінованого фут залу глядачі не наблюдали, так як зробивши по дві-три передачі на своїй половині поля, захисники зачасту старались вивести своїх нападників довгими передачами вперед, що здебільшого завершувалось втратою м’яча чи то за браком техніки останніх, або через те, що у захисті обидві команди відчували себе більш впевнено. На перший погляд за такої гри команда «Клевер» дещо володіє ініціативою і, хоч не завдає небезпечних ударів по воротах «Респекта», та все частіше і частіше контролює м'яч на половині поля суперника. Натомість з середини першого тайму, немов вивчивши тактику гри суперника і повіривши більш у свої можливості, «Респект-2» дещо перехопив ініціативу, і м'яч уже на половині «Клевера». Так на 7 хв запам’яталась чотирьохходівка у виконанні «Респекта», яку було розпочато ще на своїй половині, а потім продовжено на чужій, де нападники в один дотик, немов у шахматному порядку за рахунок «ходів коня», обскакали захист «Клевера», та удар останнього завершився повз воріт. До завершення першого тайму також слід зазначити індивідуальну майстерність Павла Баласа, який все частіше і частіше брав гру на себе, чим дещо оживив її. Та до перерви рахунок так і не змінився, адже один із небагатьох ударів по воротах суперників, а зокрема і найнебезпечніших, який завдав на 11 хв з середньої дистанції захисник «Респекта» прийшовся у стійку воріт суперника.

З початку другого тайму «Респект-2» почав закріплювати свою ініціативу, яка перейшла до нього ще з другої половини першого. І на 16 хв їх наполегливість найактивнішим гравцем команди Павлом Баласом була втілена у гольову перевагу. Забивши гол, гравці «Респекта» дещо заспокоїлись і знову почали грати більш спокійний та обережний футзал, чим незадовго на 19 хв скористався Іван Скріпченко, встановивши паритет на табло у графі забитих голів. Після чого обидві команди почали ще більше приділяти увагу захисту своїх воріт, немов змирились з нічийним рахунком та подумки уже, мабуть, готувались до пробиття післяматчевих пенальті.  Але як згодом виявилось, за 25 секунд до завершення основного часу гри фортуна все ж повернулась до гравців «Респекта-2», де після прострілу нападника уздовж воріт м’яч у свої ворота зрізає Ігор Федосюк. Вдруге зрівняти рахунок «Клевер Сторсу» вже забракло часу. 2:1 на користь «Респекта-2» і команда у півфіналі Кубка Мрії.