1/4

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
4: 0

Журибіда В./ Корпош Р.

Другий матч чвертьфінальної стадії Кубку Волині також мав протистояння двох різних ліг та і свою честь захищав чинний володар Кубку. Було помітно що і лучани, і нововолинці скучили за обласним футзалом, хоча виконавці із обох колективів виступали на різноманітних новорічних турнірах.

Кубкове протистояння розпочалося на зустрічних курсах і навіть «ТТІ» виглядав трішки гостріше – Олександру Ярмощуку довелося з перших хвилин виручати ЛСТМ. Натиск «зелених» був досить відчутним, здавалося гол назрівав… Але фортуна цього вечора відвернулася від гостей з Шахтарського краю: протягом декількох хвилин у ворота Германа Улянюка було призначено одразу два шестиметрових. Перший штрафний лише з другої спроби реалізував Олександр Неделюк, а другий чітко виконав знаний бомбардир Тарас Кабанов.

У другому таймі «ТТІ» спробував рятувати матч із п’ятим польовим, натомість Василь Олійник та Андрій Пушкарчук лише довели рахунок до розгромного. 4:0 діючий володар Кубку Волині впевнено захищає свій трофей.