5: 1

Онищук Ю. / Шитов О.

Вболівальники, що зібралися суботнього вечора охотко чекали своєрідного матчу-відповіді між командами, що зустрічались у фіналі цьогорічного турніру «Ярмарок футзалу», який традиційно організовує Асоціація міні-футболу (футзалу) Волині. В цьому турнірі фортуна посміхнулась хлопцям у жовтій формі, тому зелено-білі, звичайно ж, хотіли б реваншу. Тим більше, що команда «Нової лінії» цьогоріч є дебютантом «вишки», адже минулого сезону Чемпіонату області вони змагались аж в другій лізі. Отож, достойний рівень поєдинку волинському вболівальнику був забезпечений!

Розпочався матч з такої собі «руханки», бо гра відзначалася швидкими «перехватами» шкіряного то однією, то іншою командою, але високої результативності це до пори не приносило, тому щодо прогнозів на перемогу ніхто навіть не обмовився й словом. Вже на «екваторі» другого тайму вперед стали вириватися чорно-білі, що і «вилилось» в хороший результат для цьогорічних переможців «Ярмарку»: Антон Дригульський та Сергій Вознюк за дві хвилини приносять перевагу команді в сутичці. Представники одного з найбільших будівельних супермаркетів Луцька намагалися зі всіх сил протистояти суперникам й лише в другій половині гри зумів порадувати команду влучно поціленим м’ячем Віталій Бабій. Титул переможців віддавати господарі навіть не збирались й змогли достойно підтвердити звання кращих «довівши» в другому таймі рахунок до 5:1 на користь чорно-білих.