0

0
:
0

Обидві команди святкували перемоги у перших матчах, тому поєдинок рахувався класичним за шість очок та перше місце у плей-офф. Родзинці матчу додавав і той факт, що між собою боролися головний тренер ФК Любарт Назар Бугайчук у свої же ролі, та спортивний директор ФК Любарт Піддубний Сергій, але у ролі тренера Володимирівки. Матч розпочався у досить активному темпі та першими записали свої прізвища у протоколи блакитно-білі гравці – Дацюк Роман елегантно розібрався із голкіпером суперника – 1:0.

Обережний футзал тривав до перерви, а вже після неї, що не логічно, проте продуктивно більш активними виступили гравці Олександра Тищенка. Здавалося гра вирівнялася, а моменти, що періодично виникали біля обох воріт, вдало нівелювали голкіпери. Проте на 22-й хвилині знаний футзальний майстер Волині Володимир Бобилєв в дотик, з льоту, з пасу голкіпера, з гострого кута поцілив у дев’ятку воріт Любарта – 2:0. Солідний футзал вищого гатунку. До завершення матчу Лавренчук Денис ще неодноразово рятував свою команду, але Дацюк Роман таки оформив у цьому матчі дубль, а відповідно і перемогу Володимирівки 3:0. Підопічні Назара Бугайчука пробували рятувати матч з п’ятим польовим, однак досвід самих гравців Володимирівки та тренера Сергія Піддубного, дав змогу довести матч до впевненої перемоги.