3: 3

Щербяк К/ Тучкевич В.

У поєдинку між командами з нижньої частини турнірної таблиці одразу була відчутна напруженість, адже командам вкрай потрібно набирати бали, тому лише на сьомій хвилині матчу господарям вдається відкрити рахунок, відзначився Федір Маринчук. Одразу після пропущеного гостям матчу вдається відквитати м’яч, Микола Невмержицький прицільним ударом зрівнює рахунок, а згодом його колега по команді Тимофій Гаврук ефектним ударом головою перевів м’яч у сітку воріт суперника і вже вивів свою команду вперед, після чого команди пішли на відпочинок.

У другій половині матчу господарі «кинули» всі сили вперед намагаючись відігратись, що їм і вдалось, на двадцятій хвилині Михайло Семенюк зрівнює рахунок, а на двадцять п’ятій Федір Мирончук, який стає кращим гравцем своєї команди, записує власний «дубль» та робить рахунок вже 3-2. Однак не втрачаючи надії на позитивний результат гості пішли в атаку і зуміли зрівняти рахунок, Роман Антонюк рятує свою команду від поразки, нічия 3-3 і команди заробляють по одному заліковому балу у свій актив.