2: 2

Ховайло Т./ Журибіда В.

Ківерцівське дербі ще до початку матчу передбачало безкомпромісну боротьбу на майданчику, адже зустрічались команди, які давно знають олин одного не лише за фут зальними баталіями. А підтримка глядачів обох команд ще до початку гри була досить активною. Розпочавши з центра майданчика, команди і почали нав’язувати свою гру, у якій, на перший погляд, перевага дещо булла на боці ківерчан. Та суперник вдало захищався, натомість небезпечно контратакував. І на 11 хв одна з таких атак завершилась взяттям воріт «Колоса» - відзначився Дмитро Кутецький. Здавалось, перший тайм так і завершиться, та з таким перебігом подій був незгідний Олександр Батрак – спочатку за незгоду з рішенням арбітра отримав «гірчичник», а згодом під завісу першого тайму зрівняв рахунок – гол у роздягальню і рахунок 1:1.

Другий тайм суперники обертів не збавляють. Гра рівна і достойна один одного, у якій на 23 хв попереду уже «Колос». Та згодом на 24 хв кращий гравець у складі «Атлетіка» Дмитро Кутецький встановлює рівновагу, а як згодом виявилося, і остаточний рахунок. Дербі завершилось не лише нічийним рахунком, але і нічиєю за фолами – 1 тайм 4:4, 2 тайм 5:5.